wyszukiwanie zaawansowane
» Regulamin

Kontakt

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Regulamin

Regulamin sklepu:
1. Sklep internetowy www.instalogrzewanie.pl należy do firmy REVENS IMP-EXP Marta Dębska znajdujący się przy ul.  Księżnej Żaganny 9, 68-100 Żagań
NIP: 924-17-67-133
2. Sklep ten umożliwia zakup towarów za pośrednictwem internetu.
3. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia w sklepie internetowym jest poprawne wypełnienie formularza zamówień przez Klienta, formularz ten dostępny jest w sklepie internetowym.
4. Towary dostępne w sklepie internetowym są  produktami nowymi i wolnymi od wad fizycznych.
5. Przyjęcie zamówienia do realizacji może wiązać się z kontaktem telefonicznym lub e-mailowym ze strony pracownika sklepu internetowego.
6. Ceny towarów w sklepie internetowym wyrażone są w polskich złotych, które zawierają podatek VAT 23% (cena brutto).
7.  W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację zamówienia w odpowiednim terminie,  sklep internetowy zastrzega sobie prawo do wstrzymania tego zamówienia i niezwłocznie powiadomi o tym  KUPUJĄCEGO. (np. brak towaru, towar wycofany)
8. Treść sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego.
9. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy: przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa.
10. Klient posiada prawo wyboru sposób płatności: przedpłata - przelew na konto bankowe lub pobranie - płatność przy odbiorze.
11. Koszty przesyłki pokrywane są przez nabywcę. 
12. Dane osobowe podawane podczas rejestracji Klienta są wykorzystywane przez sklep internetowy, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 poz. 926 z 2002 r. – tekst jednolity) i nie będą udostępniane innym podmiotom za wyjątkiem organów państwowych do tego uprawnionych. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep http://www.instalogrzewanie.pl oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych Klienta w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie http://www.instalogrzewanie.pl oraz potwierdzenia objęcia transakcji Programem Ochrony Kupujących (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).
13. Klient ma prawo do wglądu, modyfikacji i usunięcia swoich danych osobowych.
14. Wszystkie dane osobowe są chronione przed dostępem osób trzecich.
15. W przypadku wysyłki poza granice Polski, wycena kosztów przesyłki jest indywidualna i Kupujący jest informowany o ich kosztach przed ich realizacją.
16. W określonych przypadkach,  sklep internetowy może pokryć koszty dostawy.
17. Jeżeli zamówienie nie zostanie potwierdzone lub opłacone wciągu 7 dni, zostanie one anulowane. 
18. Dla zamówień realizowanych przedpłatą, maksymalny termin realizacji zamówienia, wynosi do 10 dni roboczych liczony od dnia potwierdzenia wpłaty.
19. Towary oferowane w sklepie internetowym są objęte gwarancją producenta.
20. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z odpowiednim serwisem lub sklepem internetowym. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest karta gwarancyjna lub dowód zakupu (paragon lub faktura), które Klient otrzymuje wraz z zamówionym towarem.
21. Reklamowany towar należy dostarczyć wraz z kartą gwarancyjną i rachunkiem (paragon lub faktura) pod adres firmy, do której należy sklep internetowy.
22. Klient po otrzymaniu przesyłki, powinien ją sprawdzić. Po odbiorze przesyłki i stwierdzeniu uszkodzeniu Klient ma prawo żądać od dostawcy (kuriera) spisania protokołu szkody. W razie stwierdzenia uszkodzenia przesyłki niedającego się z zewnątrz zauważyć przy odbiorze: należy powiadomić sklep o zaistniałej sytuacji telefonicznej (538-878-248) lub e-mail (b.debski@instal-ogrzewanie.pl) , oraz w nieprzekraczalnym terminie 14 dni przesłać na adres e-mail kopie potwierdzającą zakup towaru: paragonu i protokołu szkody. Nie spełnienie w/w warunków uniemożliwi zgłoszenia reklamacji w firmie kurierskiej.
23. Towar dostarczany jest wraz z dokumentem gwarancyjnym oraz z fakturą VAT lub paragonem fiskalnym.
24. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.
25. Korzystając z prawa do odstąpienia od umowy kupujący zobowiązany jest: 
  • powiadomić sklep internetowy o odstąpieniu od umowy (e-mailem)
  • odesłać towar na swój koszt wraz z kartą gwarancyjną, rachunkiem oraz z wypełnionym protokołem odstąpienia od umowy na adres firmy (protokół jest dołączony do zakupionego towaru wraz z rachunkiem).
  • dołączyć rachunek dowód zakupu - paragon lub fakturę.
  • odesłać towar w stanie nieposiadającym jakichkolwiek śladów użytkowania.

W przypadku niespełnienia któregokolwiek z warunków zawartych w poprzednim punkcie, towar zostanie odesłany bez powiadomienia, na koszt kupującego.

26. W przypadku nieodpowiedniego dobrania lub innych przyczyn możliwa jest wymiana towaru po uzgodnieniu ze sprzedającym.
                       
Korzystając z możliwości do wymiany towaru, kupujący jest zobowiązany: 

  • powiadomić sklep e-mailem o chęci wymiany towaru
  • odesłać towar na swój koszt wraz z kartą gwarancyjną, rachunkiem na adres siedziby firmy
  • odesłać towar w stanie nieposiadającym jakichkolwiek śladów użytkowania,
  • odesłać towar w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu na własny koszt
  • dołączyć opis zawierający dane kupującego wraz z adresem do wysyłki,oraz wybór towaru na jaki ma być wymieniony.

W przypadku niespełnienia któregokolwiek z warunków zawartych w poprzednim punkcie, towar nie zostanie wymieniony, a dostarczony towar odesłany do kupującego bez powiadomienia na koszt kupującego. Wymieniony towar zostanie wysłany po uiszczeniu zapłaty za przesyłkę lub po wyborze odpowiedniej dostawy.

27. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego. 
28. Wszystkie znaki towarowe, zdjęcia produktów, loga i nazwy producentów znajdujące się na stronach sklepu internetowego należą do ich właścicieli i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl